Y-kampus Kauppi

Teiskontie 33 C 1, 33520 Tampere

Y-kampus Kauppi

Y-kampus Kauppi sijaitsee TAMKin C-siiven ensimmäisessä kerroksessa. Helpoiten sujahdat sisään Teiskontien pääsisäänkäynnin puolelta. Käänny pääovista vasemmalle, kävele kahvion ohi ja ota tiukka vasen.

Avoinna: arkisin klo 8–17
Nysset: 1, 8, 27, 28, 29, 42L, 42P ja 90
Pysäkki: TAMK (aka "Kissanmaan koulun pysäkki")

Leena Eerola

Yrittäjyysopinnot- ja valmennukset, liikeideoiden sparraus

050 592 5105
leena.varis@tamk.fi

Lauha Peltonen

Tapahtumat, mentorit, yritysyhteistyö, InnoEvent

040 801 6849
lauha.peltonen@tamk.fi

Tiina Koskiranta

Valmentaja

050 351 8129
tiina.koskiranta@tamk.fi

Tanja Verho

Valmentaja

040 652 9114
tanja.verho@tamk.fi

Timo Nevalainen

Valmentaja

040 526 4100
timo.nevalainen@tamk.fi

Hanna Saraketo

Valmentaja

0500 513 635
hanna.saraketo@tamk.fi

Sami Lehto

Valmentaja

044 058 7140
sami.lehto@tamk.fi

Antti Vuento

Valmentaja

040 573 9483
antti.vuento@tamk.fi

Pia Hautamäki

Valmentaja

pia.hautamaki@tamk.fi

Miina Kivelä

Valmentaja

040 6373 812
miina.kivela@tamk.fi

Liisa Heinonen

Valmentaja

040 801 6386
liisa.heinonen@tamk.fi

Mikael Juntunen

Sivutoiminen valmentaja

mikael.juntunen@tamk.fi

Mikael Lindell

Valmentaja

050 311 9661
mikael.lindell@tamk.fi

Anna Laurila

Student activator

anna.laurila@biz.tamk.fi

Vesa-Pekka Latvala

Student activator

vesa-pekka.latvala@biz.tamk.fi

Saana Hytönen

Student activator

saana.hytonen@tamk.fi


Y-kampus Keskusta

Kalevantie 4, 33100 Tampere

Y-kampus Keskusta

Y-kampus Keskusta sijaitsee Tampereen yliopiston päätalon A0-käytävällä. Parhaiten löydät perille pääovilta laskeutumalla rappuset alas ja kääntymällä oikealle. A-siipeen pääsee myös Kalevantien alikulkutunnelin lähellä olevasta ovesta.

Avoinna: arkisin klo 10–14, psl. yksityistilaisuudet
Nysset: 6, 9, 9K, 40A ja 40B
Pysäkki: Tampereen yliopisto

Tilan varauskalenteri: http://bit.ly/ykampuskeskusta
Putka-neukkarin varauskalenteri: http://bit.ly/putkaneukkari

Maria Ruokonen

Tapahtumat, yritysyhteistyö

050 437 7138
maria.ruokonen@staff.uta.fi

Kari Lohivesi

Yrittäjyysopinnot

050 318 6003
kari.lohivesi@staff.uta.fi

Jukka Mäkinen

050 564 4886
jukka.makinen@staff.uta.fi

Santeri Tuovila

Student activator and Network Facilitator

tuovila.santeri.a@student.uta.fi

Veera Reko

Student activator and network facilitator

reko.veera.f@student.uta.fi

Jarmo Hirvonen

Student activator and network facilitator

hirvonen.jarmo.j@student.uta.fi

Antti Pitkänen

Student activator and network facilitator

anttis.pitkanen@gmail.com

Zahedul Shakil

Student activator and network facilitator

zahedul_shakil007@yahoo.com


Y-kampus Hervanta

Korkeakoulunkatu 7, 33720 Tampere

Y-kampus Hervanta

Y-kampus Hervanta sijaitsee Tampereen teknillisen yliopiston Kampusareenan ensimmäisessä kerroksessa. Bongaa kampuksen korkein rakennus, kävele pääovesta sisään ja olet tuota pikaa perillä.

Nysset: 3, 3V, 4 ja 20
Pysäkki: Tampereen teknillinen yliopisto

Leena Köppä

Yrittäjyysvalmentaja

040 198 1151
leena.koppa@tut.fi

Harri Länsipuro

Innovaatiopalvelupäällikkö

050 336 7713
harri.lansipuro@tut.fi

Pasi Vakaslahti

Innovaatioasiamies

040 511 6128
pasi.vakaslahti@tut.fi

Pasi Keinänen

Innovaatioasiamies

040 440 4355
pasi.keinanen@tut.fi

Aino Siiroinen

Keksintö- ja projektikoordinaattori

050 447 9904
aino.siiroinen@tut.fi

Leena Aarikka-Stenroos

Yrittäjyysopinnot

050 301 5476
leena.aarikka-stenroos@tut.fi

Ulla Saari

Yrittäjyysopinnot

050 301 5526
ulla.saari@tut.fi

Riku Salmi

Student activator

riku.salmi@tut.fi

Noora Saros

Student activator

noora.saros@tut.fi

Else Luotinen

Student activator

else.luotinen@tut.fi