Y-kampus Kauppi

Teiskontie 33 C 1, 33520 Tampere

Y-kampus Kauppi

Y-kampus Kauppi sijaitsee TAMKin C-siiven ensimmäisessä kerroksessa. Helpoiten sujahdat sisään Teiskontien pääsisäänkäynnin puolelta. Käänny pääovista vasemmalle, kävele kahvion ohi ja ota tiukka vasen.

Avoinna: arkisin klo 8–17
Nysset: 1, 8, 27, 28, 29, 42L, 42P ja 90
Pysäkki: TAMK (aka "Kissanmaan koulun pysäkki")

Mervi Mäntylä

Student Activator

mervi.mantyla@biz.tamk.fi

Moona Kortesmäki

Student Activator

moona.kortesmaki@biz.tamk.fi

Mariana Perez Zamora

Student activator

mariana.perezzamora@biz.tamk.fi

Alina Suni

Student Activator

alina.suni@health.tamk.fi

Lauha Peltonen

Tapahtumat, mentorit, yritysyhteistyö, InnoEvent Tampere

040 801 6849
lauha.peltonen@tamk.fi

Tiina Koskiranta

Valmentaja

050 351 8129
tiina.koskiranta@tamk.fi

Marika Vuorenmaa

Palveluinnovaatiot, Team leader

040 8468224
marika.vuorenmaa@tamk.fi

Pia Hautamäki

Valmentaja

pia.hautamaki@tamk.fi

Tiina Brandt

TKI-asiantuntija

040 668 4750
tiina.brandt@tamk.fi

Leena Eerola

Yrittäjyysopinnot- ja valmennukset, liikeideoiden sparraus

vapaalla 31.12.2019 asti

Tanja Verho

Valmentaja

040 652 9114
tanja.verho@tamk.fi

Timo Nevalainen

Valmentaja

040 526 4100
timo.nevalainen@tamk.fi

Hanna Saraketo

Valmentaja

0500 513 635
hanna.saraketo@tamk.fi

Antti Vuento

Valmentaja

040 573 9483
antti.vuento@tamk.fi

Miina Kivelä

Valmentaja

040 6373 812
miina.kivela@tamk.fi

Liisa Heinonen

Valmentaja

040 801 6386
liisa.heinonen@tamk.fi

Mikael Juntunen

Sivutoiminen valmentaja

mikael.juntunen@tamk.fi

Mikael Lindell

Valmentaja

050 311 9661
mikael.lindell@tamk.fi

Mika Boedeker

Yrittäjyystutkimus

050 329 5226
mika.boedeker@tamk.fi

Anna-Elina Pekonen

Tapahtumatuottaja

040 663 8218
anna-elina.pekonen@tamk.fi

Jen W. Johnson

Demola fasilitaattori

jennifer.johnson@tamk.fi


Y-kampus Keskusta

Kalevantie 4, 33100 Tampere

Y-kampus Keskusta

Y-kampus Keskusta sijaitsee Tampereen yliopiston päätalon A0-käytävällä. Parhaiten löydät perille pääovilta laskeutumalla rappuset alas ja kääntymällä oikealle. A-siipeen pääsee myös Kalevantien alikulkutunnelin lähellä olevasta ovesta.

Avoinna: arkisin klo 10–14, psl. yksityistilaisuudet
Nysset: 6, 9, 9K, 40A ja 40B
Pysäkki: Tampereen yliopisto

Tilan varauskalenteri: http://bit.ly/ykampuskeskusta
Putka-neukkarin varauskalenteri: http://bit.ly/putkaneukkari

Marika Annila

Student Activator

annila.marika@gmail.com

Jarkko Oksanen

Student Activator

oksanen.jarkko.t@student.uta.fi

Maria Ruokonen

Tapahtumat, yritysyhteistyö, liikeideoiden sparraus, Demola-fasilitaattori

050 437 7138
maria.ruokonen@uta.fi

Marika Vuorenmaa

Palveluinnovaatiot

040 8468224
marika.vuorenmaa@uta.fi

Kari Lohivesi

Yrittäjyysopinnot

040 547 9993
kari.lohivesi@staff.uta.fi

Jukka Mäkinen

050 564 4886
jukka.makinen@staff.uta.fi


Y-kampus Hervanta

Korkeakoulunkatu 7, 33720 Tampere

Y-kampus Hervanta

Y-kampus Hervanta sijaitsee Tampereen teknillisen yliopiston Kampusareenan ensimmäisessä kerroksessa. Bongaa kampuksen korkein rakennus, kävele pääovesta sisään ja olet tuota pikaa perillä.

Nysset: 3, 3V, 4 ja 20
Pysäkki: Tampereen teknillinen yliopisto

Topi Tiilikainen

Student Activator

topi.tiilikainen@student.tut.fi

Jonna Auvinen

Student Activator

jonna.auvinen97@gmail.com

Kaǧan Özkan

Student Activator

kubilay.ozkan@student.tut.fi

Leena Köppä

Yrittäjyysvalmentaja

040 198 1151
leena.koppa@tut.fi

Harri Länsipuro

Innovaatiopalvelupäällikkö

050 336 7713
harri.lansipuro@tut.fi

Pasi Keinänen

Innovaatioasiamies

040 440 4355
pasi.keinanen@tut.fi

Aino Siiroinen

Keksintö- ja projektikoordinaattori

050 447 9904
aino.siiroinen@tut.fi

Leena Aarikka-Stenroos

Yrittäjyysopinnot

050 301 5476
leena.aarikka-stenroos@tut.fi

Ulla Saari

Yrittäjyysopinnot

050 301 5526
ulla.saari@tut.fi

Heini-Marja Rintaniemi

Demola Facilitator

+358 50 582 7401
heini-marja.rintaniemi@tut.fi